HLAVNÍ > BAZÉNY > NEREZOVÉ BAZÉNY

NEREZOVÝ BAZÉNJSME TU PRO VÁS
JIŽ   30  LETProhlédněte si naši práci, vstupte do:
FOTOGALERIE

Nerezový bazénStavba nerezového bazénu

 

Nerezové bazény se díky velmi velké finanční náročnosti jejich výroby používají naprosto výjimečně, a to ještě pouze ve veřejném sektoru. Pro soukromé potřeby se nerezové bazény prakticky nepoužívají.

Namísto toho se dnes (jako naprosto ideální řešení) s perfektním poměrem kvalita/životnost/cena používají ve veřejných provozech (hotelové vnitřní i zahradní bazény, městská koupaliště) i v soukromém sektoru (zahradní i vnitřní bazény) betonové bazény z tzv. těžké bazénové fólie DLW - DW (síla 1,5 mm, výztuha ze skelné rohože, životnost přes 35 let, záruka 10 let) viz. bazény z těžké fólie DLW - DW.

Výroba nerezového bazénu:

Samotné bazénové těleso nerezového bazénu je svařeno do požadovaného tvaru z kvalitních silných nerezových plechů z oceli AISI 316 (tzv. chemická nerezová ocel). V případě bazénů menších rozměrů probíhá kompletní výroba nerezového bazénu ve výrobní hale a k zákazníkovi je přivezen až celý hotový skelet - bazénová vana. U větších rozměrů se nerezový bazén sváří z jednotlivých částí přímo na místě realizace. Poté je celý skelet obetonován, nerezové sváry se vybrousí, stěny a dno se vyleští a bazén se dokončí osazením technologických prvků (skimmer, trysky, světla...)
     Bohužel, i přes použití těch nejlepších materiálů (nerez ASI 316), může dojít k jejich reznutí - je to dáno především nevhodným používáním slané vody v bazénu, která je pro nerezové bazény velmi agresivní...

Nerezový bazénRozestavěný nerezový bazén

NAHORU


BAZÉNY KOPECKÝ - rychlé odkazy, aneb co kde najdete:

HLAVNÍ
FOTOGALERIE
BAZÉNY - přehled typů
   Betonový bazén z těžké fólie DLW - DW
   Plastový bazén, polypropylenový a laminátový bazén
   Fóliový bazén, bazén s fóliovou vložkou
   Keramický bazén
   Bazén s keramickými obklady - dlaždičkami
   Bazén z vítkovických plechů - věží
   Rekonstrukce bazénu, oprava bazénu

PÍSKOVÉ FILTRACE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
OHŘEV BAZÉNOVÉ VODY
ÚPRAVA VODY A CHEMIE
ZAKRYTÍ A ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ
BAZÉNOVÝ SERVIS
AKCE, SLEVY

  Nerezový bazén: Zde jste. Nerezový bazén je finančně náročné řešení. Především ve veřejném sektoru se používají nerezové bazény. Bazén z nerezu je svařený ze silných nerezových plechů.

NAHORU

Design by KOUKOL © 2022
Všechny informace a fotografie na webových stránkách mají informativní charakter a jsou nezávazné.
Veškerý obsah tohoto webu včetně fotogalerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Ing. Martin Kopecký je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem!