HLAVNÍ > SERVIS

SERVIS BAZÉNU - BAZÉNOVÝ SERVIS

 

Naše firma poskytuje kromě záručního servisu bazénů i dlouhodobý pozáruční a také pravidelný smluvní bazénový servis a opravy všech typů bazénů. Vždy se snažíme maximálně vyhovět našim zákazníkům a servisní zásah na bazénu či bazénové technologii provést v co nejkratší době. Víme, že ve svém bazénu se chcete koupat a ne se na něj jenom dívat...

Pozáruční bazénový servis a smluvní bazénový servis poskytujeme i na bazény a bazénové technologie námi nedodané, a to nejen pro soukromé, ale i pro hotelové a nemocniční bazény, vířivky, rehabilitační centra a ostatní veřejné i neveřejné provozy.

V rámci bazénového servisu naše firma provádí i zazimování bazénů vč. bazénové technologie (tj. přípravu na zimu) a odzimování bazénů (tj. přípravu na koupací sezónu - najetí bazénu do provozu) a to i u bazénů námi nedodaných.

Provádíme i opravy a rekonstrukce všech typů bazénů a také bazénových technologií, a to včetně starých betonových bazénů, bazénů polypropylenových, plastových, bazénů laminátových a bazénů z vítkovických plechů - věží ...více zde.

Smluvní bazénový servis:

Princip spočívá v písemném smluvním vztahu mezi naší firmou a zákazníkem, kde je zakotveno, v jakých pravidelných intervalech k Vám přijedeme, zkontrolujeme celý Váš bazén i bazénovou technologii, změříme kvalitu bazénové vody, popřípadě zkalibrujeme automatické dávkování chemikálií do bazénu, vyměníme či doplníme spotřební materiál, bazénovou chemii atd. Smluvní bazénový servis zahrnuje i okamžité řešení případných problémů. Zákazník se tak nemusí vůbec o nic starat a navíc pravidelným servisem a údržbou bazénu i bazénové technologie se značně prodlužuje životnost celého zařízení.

Dívka v bazénu

 
NAHORU

Design by KOUKOL © 2022
Všechny informace a fotografie na webových stránkách mají informativní charakter a jsou nezávazné.
Veškerý obsah tohoto webu včetně fotogalerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Ing. Martin Kopecký je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem!