HLAVNÍ > ODKAZY

ZAJÍMAVÉ ODKAZY:

Bazény - Kopecký:

BAZÉNY:
Přehled typů bazénů, jejich výhody a nevýhody.
Bazény z těžké fólie DLW, betonové bazény - to je nejkvalitnější řešení výroby Vašeho bazénu za velmi výhodnou cenu.
Plastové bazény, polypropylenové bazény, laminátové bazény - Vaše popraskané, vyboulené a tekoucí bazény Vám kvalitně opravíme.
Fóliové bazény, bazény s fóliovou vložkou - to jsou bazény s plechovou nosnou stěnou a bazénovou fóliovou vložkou.
Keramické bazény - jsou velmi kvalitní bazény z keramického materiálu ve vyšší cenové relaci.
Bazény s keramickými obklady - bazény, které jsou obložené keramickými obklady - dlaždičkami.
Nerezový bazén - bazény svařené ze silných nerezových plechů.
Bazén z vítkovických plechů - z Vašeho starého bazénu ze silných plechových dílů, tzv. vítkovických věží, Vám uděláme nový.
Rekonstrukce bazénu, oprava bazénu
- máte starý betonový bazén, nebo máte-li problém s vybouleným, popraskaným nebo propouštějícím plastovým bazénem, vyřešíme jej.

FILTRACE A PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Nabízíme veškeré kvalitní bazénové technologie: bazénovou pískovou filtraci, bazénový protiproud, zabudujeme Vám vzduchovou a vodní masáž do bazénu, bazénová LED světla, bazénový odvlhčovač. Dodáme Vám bazénové schůdky a žebříky, bazénové vysavače, bazénový čistící robot, automatický bazénový vysavač.
ÚPRAVA VODY A CHEMIE:
Pro Vaše pohodlí vybavíme Váš bazén automatickou úpravou bazénové vody a chemie, tj. automatická chemická dávkovací stanice nebo bazénová chemická automatika. Pro dezinfekci vody Vám dodáme bazénovou UV lampu, systém slané vody, dezinfekce slanou vodou, solnička, solinátor, iontová úprava vody, bezchlorová úprava vody. Levný poloautomatický dávkovač chemie, bazénová chemie, tekutá chemie do bazénu.
OHŘEV BAZÉNOVÉ VODY:
Pro koupání v teplé vodě nabízíme bazénové tepelné čerpadlo, nejlépe tepelné čerpadlo Fairland, ale i bazénový tepelný výměník, výměník tepla nerezový, výměník tepla titanový pro slanou bazénovou vodu, nízkoteplotní výměník, bazénový elektrický průtokový ohřívač vody, bazénový elektroohřev, sluneční kolektory i solární kolektory.
ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ:
Pro Vaše bezpečí Vám namontujeme zastřešení bazénu či zakrytí bazénu, nebo jednoduchou bezpečnostní bazénovou plachtu, automatickou bazénovou roletu. Zabudujeme lamelové zakrytí bazénu, bazénová lamela, solární bublinková plachta, zimní krycí plachta na bazén.
SERVIS:
Abyste měli méně starostí provádíme bazénový servis, zazimování bazénu, odzimování bazénu, opravy a rekonstrukce všech typů bazénů.
AKCE, SLEVY:
To jsou výrobky v akci - bazénové zastřešení, tepelné čerpadlo, písková filtrace, bazén z těžké fólie DLW - DW. Zde najdete i novinky.
FOTOGALERIE:
Pro Vaši inspiraci si můžete prohlédnout fotografie námi realizovaných bazénů a zastřešení.

Svislá čára

Spřátelené weby:

Za výhodné ceny Vám dodáme a namontujeme kvalitní zastřešení následujících firem, které zastupujeme:
Alupol
Alukov

NAHORU

Design by KOUKOL © 2017
Všechny informace a fotografie na webových stránkách mají informativní charakter a jsou nezávazné.
Veškerý obsah tohoto webu včetně fotogalerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Ing. Martin Kopecký je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem!